Sportovní prstové ponožky

JOGA & pilates prstové ponožky (s ABS)

Cvičíte rádi jogu, pilates nebo jiné indoor sportovní aktivity? Doporučujeme zkusit prstové ponožky speciálně udělané na tyto aktivity. Mají na chodidle speciální protiskluzovový systém, který Vám pomůže s lepší koordinací pohybů a Vy si cvičení velmi užijete.

Joga, pilates - prstové ponožky

Pro jogu či pilates mnoho lidí také vyhledává i variantu bezprstových ponožek. Je pravda, že v nevyhřátých prostorách Vás budou prstíky trochu zábst, ale ve sportovních studiích nebo při cvičení na podložce Vám tato bezprstová varianta ponožek přijde velmi vhod.

Prstové ponožky na jogu mohou mít různé složení, mívají však více jak 80% bavlny, zbývající část je tvořen z materiálů spandex či elasten.

 

Trekinkové & outdoor prstové ponožky

Patříte mezi turisty nebo cestovatele, kteří rádi poznávají svět a jsou si vědomi, že kvalitní oblečení je základem každého výletu?

Prstové ponožky na outdoorPokud jste si odpověděli, že ano, tak jsme rádi, že Vám můžeme dát tip na zajímavé a originální ponožky vhodné jak do normálních trekingových bot, ale i pro prstové boty Five fingers. Tyto boty jsou velmi oblíbené a jiné než prstové ponožky do nich asi nedáte ;)

Prstové ponožky na treking či outdoor jsou z moderních materiálů jako je coolmax či merino vlna a proto Vám v nich nebude zima ani v chladnějším období.

13 900 komentářů u Sportovní prstové ponožky